Laura Mizgirytė-Latour yra mados stilistė, dizainerė, dėstytoja, iliustratorė, autorė ir tinklaraštininkė. Kauno dailės gimnazijoj pasirinkusi drabužių modeliavimą, toliau studijavo VDA kostiumo dizainą, dalyvavo mados renginiuose Lietuvoje ir Europoje. Baigusi VDA pradėjo dirbti žurnaluose Cosmopolitan ir Ieva mados redaktore, tačiau kaip stilistė savo braižą atrado ir ilgiausiai dirbo žurnale Laima - mados redaktore. Vėliau prisidėjo dar būrys mažesnių žurnalų, TV projektų, scenos atlikėjų ir kino filmų. 2007 emigravo į JAV,  kur beveik šešerius metus dėstė Kalifornijos dailės institute San Diege (The Art Institute of California-San Diego) mados dalykus – stilių, mados iliustraciją, mados istoriją, koncepcijos vystymą. 2013-ųjų pabaigoje su šeima išvyko į Japonijos Okinavos salą (taškas kažkur tarp Kinijos jūros ir Ramiojo). Nuo 2016-ųjų  gyvena Šiaurės Karolinos pakrantėje ir toliau rašo blogą, į žurnalus Laima (ieškokite "Stiliaus failuose") ir zmones.lt (tendencijos ir stilius), iliustruoja ir privačiai moko piešti. 
2016-ųjų balandį pasaulį išvydo pirmoji Lauros Mizgirytės-Latour knyga "10 auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus";

2016-ųjų gruodį knygynuose nugulė Lauros Mizgirytės-Latour sukurta ir iliustruota užrašų knygutė, pavadinta "Įkvėpimo užrašinė siekiančiai būti savimi" .

Rašyk man į: laura.latour@gmail.com